Subway Surf Sihirbaz Koşusu

Subway Surf Sihirbaz Koşusu

Koşu oyunu diyoruz ve hemen aklınıza Subway Surfers’in harika oyunlarını getiriyoruz. Sadece aklınıza değil ayağınıza kadar getirdiğimiz Subway Surf Sihirbaz Koşusu oyununda, sihirbaz olarak sizlerle buluşacak olan oyun karakterimiz, farklı güçlerini kullanarak engellere meydan okuyacak. Bu meydan okumann başkahramanları olarak sizler, Subway Surf Sihirbaz Koşusu oyunu süresince karakterinizi kontrol ederek her engeli aşacak her zorluğa ”dur” diyeceksiniz. Bu işlemleri yapmak için ise Subway Surf Sihirbaz Koşusunda ”yön” tuşları ile sihirbazı kontrol edebileceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık