Suçlu Kaçırma

Suçlu Kaçırma

Suç dünyasının ünlü isimlerinden birisi olan psikopat adamı tutulduğu yerden kaçırmaya var mısın? Bu eğlenceli firar oyunu bölümlerle oynanıyor ve psikopat adamı kaçırman daha sonraki bölümlerde oldukça zorlaşacak. Bu yüzden bölümler ilerledikçe pratik çözümler bularak bölümlerin içindeki anahtarları toplayabilirsin. Oyuna başladıktan sonra duvarlarada tırmanma özelliğini kullanarak anahtara kolaylıkla ulaşabilirsin. Bölümlerin zorluk derecesi gittikçe arttığı için çıkış kapısının yeri ve toplayacağın anahtarın yeri daha zor yerlerde olacaktır. Fakat bulduğun çözümler ile suçlu kaçırma planını başarıyla sürdürebilirsin. Artan zorluk derecesine suçlu adamı durdurabilmek için bölümlere eklenecek olan nesnelerde eklendiği zaman işin oldukça zorlaşacaktır. Bu yüzden oyuna veda etmemek için sivri demirlere dikkat ederek suçlu adamı kaçırabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık