Suçluların Peşinde

Suçluların Peşinde

Suçluların peşinde oyununda amacımız kahramanız hapishanede bir gardiyandır ve hapishanede büyük bir kargaşa ortaya çıkmıştır ve bu kargaşa sonucunda hapishaneden bazı mahkumlar kaçmayı başarmışlardır. Kahramanımızında bu kaçan mahkumları yakalaması gerekmektedir. Bunun için de kaçan mahkumlara özel teknik geliştirmesi ve onları öldürmeden yakalaması gerekmektedir. Bunun içinde bizim yardımımıza ihtiyacı vardır. Bizde kahramanımıza suçluları yakalaması için teknikler öğreteceğiz  ve yardım edeceğiz. Oyunumuzu “YÖN TUŞLARI” ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık