Süper Mario Eve Gönder 2

Süper Mario Eve Gönder 2

Geçmişten bugüne en çok sevilen oyunlar arasında mario maceralarıda yer almaktadır. Sitemize en son eklenen bu oyunumuzda Koca Kafalı Süper Marioları bulundukları parkurlardan evlere göndermeniz gerekiyor. Çok keyifli bir oyun olan Mario Eve Gönder 2 oyunu şu şekilde oynanıyor, farklı alanlara asılmış olan koca kafa marioları bulundukları alandan evlerin üzerine denk gelecek şekilde yönlendiriyorsunuz. İlk bölümler kolay olsada ilerleyen bölümlerde düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Toplam 24 farklı bölümden oluşan bu harika mario oyunu eminiz ki siz değerli oyuncularımızın çok hoşuna gidecek ve favori oyunlarınız arasına ekleyeceksiniz iyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık