Süper Savaşçılar

Süper Savaşçılar

2 kişilik ilerlemeli bir silah oyunu arıyorsanız tamda “Süper Savaşçılar” size göre bir oyun, “Play” tuşuna basarak oyuna başlayın arkadaşınızla oynamak istiyorsanız 2 Player seçeneği ile oyuna girin eğer oyunu yalnız oynayacaksanız 1 player’e tıklayıp oyun modunu Staj yada gerçek oyun olarak seçin. 2 kişilik oynarken Mode Vs. seçerseniz arkadaşınız sizin düşmanınız olacaktır. Beraber ilerlemek isterseniz Stage Mode ile giriş yapın ve beraber tüm düşmanları yok etmeye çalışın. Çeşitli silah ve mühammatlar ile oyuncuya güç katıp ileriki zorlu seviyeler için hazırlık yapın. Yön tuşları veya “W,A,S,D” tuşları ile kontrol edilen oyunda, TAB tuşu ile haritaya göz atabilir ve düşmanlara karşı silahlarınızı kullanmak için “M,N” tuşlarını kullanabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık