Süper Robot Savaşı

Süper Robot Savaşı

Süper Robot Savaşı multiplayer yani birden fazla oyuncu ile oynanabilen bir platform oyunu, aksiyon dozajı bir hayli yüksek olan bu yeni oyunumuzda öncelikle kendi robotunuzu geliştirebiliyor ve zorlu savaşlardan kazanarak ayrılabiliyorsunuz. Ama yinede bu hiç kolay değil çünkü rakipler de en az sizin kadar güçlü ve başlangıçta sizden donanım olarak çok önde.Nasıl oynanır diyorsanız, süper robotunuzu savaş için öncelikle var olan teçhizatlar ile başlatıyorsunuz ilk savaşı kazandıktan sonra aldığınız puanlar ile sağlam bir gövde ve isterseniz silahlar alabiliyorsunuz. Tavsiyem oynanmış olan bölümleri tekrar edip savaş kazanıp aldığınız puanlar ile yükseltme yapmanızdır. Fare kontrolü ile oynanılan Süper Robot Savaşı saatlerce başından kalkmadan oynayacağınız türden bir aksiyon ve savaş oyunudur. Eğer sağlam bir savaş stratejisine sahibim diyorsanız hemen oyunumuza başlayın ve tüm robotları yenerek savaşın kazananı siz olun. Yeni bir platform oyunu ile mexoyun.com başarılar diler.

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık