Su Tankı

Su Tankı

Araba oyunları kategorisine yeni eklenen Su Tankı adlı oyunda yapmanız gereken çok kolay.Su doldurduğunuz tankı iyi bir şekilde kontrol edip su kaybı olmadan şehre kadar götüreceksiniz.Tankı kontrol etmek için ileri ve geri yön tuşlarını kullanacaksınız tümseklerde veya yüksek yerlerden geçerken bu sayede tankı öne veya geriye yatırabilir böylece suyun dökülmesinin önüne geçebilirsiniz.

Üst ve alt tuşları ile aracı hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz, hedefinize ulaşmak için dikkatinizi oyuna verin ve büyük Su Tankını sürerek bitişe kadar götürün. İlerlemeli bir araba oyunu olduğu için başarılı bir şekilde bölümü tamamlamanız halinde yeni ve daha zorlu bir bölümde oyun oynamaya hak kazanır ve yeteneklerinizi burada da gösterip en iyi olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık