Tadya Dondurma Dükkanı

Tadya Dondurma Dükkanı

Oyun dünyasının yeni rengi, yeni eğlencesi ve yepyeni serüvenleri artık Tadya oyunlarında yaşanacak. Eğlenceli Tadya oyunlarından biri olan Tadya Dondurma Dükkanı serüveninde, sevimli kızımızın işleteceği dondurma dükkanına konuk olacaksınız. Hatta konuk olmayacak, dondurma dükkanını sizler işleterek para kazanacaksınız. Türkçe olarak hazırlanmış olan Tadya Dondurma Dükkanı oyununda, her bölümde belirli miktar para kazanmak zorundasınız. Bu paraları kazanmak ve Tadya Dondurma Dükkanı oynamak için ”Fare”yi kullanabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık