Taksi Yarışları

Taksi Yarışları

Dünyanın en iyi üç taksi şoförünün birbirleri ile yarışacakları harika bir taksi oyunu oynamaya var mısınız? Taksi Yarışları oyununda, sizler bu üç taksi şoföründen bir tanesi olarak yarışta yer alacak ve diğer rakipleri geçmek için tuzaklara takılmadan taksiyi kullanmaya çalışacaksınız. Ayrıca yol üzerinde taksi aracının hızını arttıracak bölgelerden geçmeniz, yarışta daha ön planda olmanızı sağlayacaktır. Taksi Yarışları oyununda, ”yön” tuşları ile taksiyi yarış pistinde sürebilir ve taksi yarışlarının keyfini mexoyun.com’da doya doya yaşama şansını yakalayabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık