Talking Tom Grip

Talking Tom Grip

Son aylarda oyun dünyasında Konuşan Kedi furyası aldı başını gidiyor. Yer aldığı ilk oyunlarda sadece konuşmakla yetinen sevimli kedi, artık konuşmaktan farklı görevlerde de yer alarak oyun dünyasının en şirin kedisi olmaya devam ediyor. İşte bu oyunumuzda da konuşan kedimiz farklı bir serüvende oyun severler ile buluşacak. Sizler, Talking Tom Grip oyununda grip hastalığından dolayı yatak döşek yatan konuşan kedi oyununda Tom’a yardımcı olacaksınız. Talking Tom Grip oyunu başladıktan sonra ekranın alt kısmında bulunan  tedavi araçları ve ilaçları kullanarak konuşan kedimizi grip hastalığından kurtaracaksınız. Konuşan Kedi Tom’un grip olacağı, sizlerinde bu hastalıktan onu kurtarmak için uğraş vereceğiniz harika bir oyunda ”fare” aracınız ile tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık