Tavuklar Kümese

Tavuklar Kümese

Çok popüler oyunlar arasında yer alan yepyeni ve çok eğlenceli bir oyun sitemizde. Tavuklar Kümese adlı oyun ile bakalım tavukları yakmadan kümeslerine gönderebilecekmisin. Oyunda çitler arasında hızla hareket eden tavuğu fare yardımı ile yakalamaya çalışacaksınız. Tavuk hızla hareket ederken fareniz ile ekrana tıklayacak ve hangi yöne çit yapılacak ise o tarafa doğru sürükleyeceksiniz. Hamlelerinizi çok iyi yapmalısınız çünkü çitler arasında yüksek elektrik bulunuyor ve tavuğa temas ettiği anda tavuğu yakarak oyunu bitiriyor. Başarılı geçen her bölüm bir yeni bölümün kilidini açıyor ve bu bölümler de daha fazla tavuğu kümese göndermek için çaba sarf ediyorsunuz. Çok  eğlenceli bir o kadar da zorlu yeni Tavuklar Kümese oyununun da bol şanslar dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık