Tehlikeli Kaçış

Tehlikeli Kaçış

Tehlikeli kaçış oyununda amacımız kahramanımız dinlenmek amacı ile evinde sakin bir gün geçirmektedir. Fakat ilerleyen saatlerde kapısı çalar ve kapıyı açtığında karşısında bir polisi görür. Polis kahramanımızı bir olaya karıştığını düşünerek onu tutuklamak ister fakat kahramanımız iftiraya uğradığı söyler. Polis gene de kahramanımızı yakalamak isteyince o da çareyi kaçmakta bulur. Şimdi tek amacı ise sevgilisi ile birlikte bu şehirden kaçmaktır. Fakat peşinde çok fazla polis vardır ve bizimde yardımımıza ihtiyacı vardır. Bizde kahramanımıza polislerden kaçması için yardım edeceğiz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık