Tehlikeli Arabalar

Tehlikeli Arabalar

Savaş alanlarını andıran korkunç sokaklarda amansız bir mücadele. Araba oyunları kategorisinde yer alan bu oyunumuz birbirinden tehlikeli arabalar ile kıyasıya bir savaş oyunu olarak karşınıza çıkıyor. Farklı 24 bölümden oluşan oyunda, servisten çıkan ve silah ve roket yüklü arabanız ile karşınıza çıkan düşman arabaları yok etmeniz gerekecek, tamamladığınız her bölümde toplayacağınız puanlar ile yeni silahlar alabilir, arabanızı yükseltebilir ve bu oyunu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Aracı kontrol etmek için yön tuşları içerisinden üst ok ve alt ok tuşlarını kullanın.Silahı ileri kullanmak için X, geri çevirmek için Z tuşunu kullanın roket atmak için space(boşluk) tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık