Tekne Savaşları

Tekne Savaşları

Tekne savaslari oyununda amacımız küçük bir bebek sahilde kumdan kale yaparken birden küreği sert bir cisme takılır. Bunun ne olduğunu merak eden bebek daha da derin kazmaya başlar ve burada da altın çıkar. Altını bulan bebek olarak bütün gazetelere ön sayfa haberi olan bebek bir anda çok zengin olmuştur. Bu haberleri herkes okumuştur. Herkes okuduğu içinde bu hazinenin gerçek sahipleri olan korsanlar da okumuştur ve hazinelerini geri istemektedirler. Bu yüzden de bebeğin annesini ve babasını kaçırırlar. Şimdi ise kahramanımızın annesini ve babasını kurtarması gerekmektedir. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık