Terlik Tenisi

Terlik Tenisi

Mexoyun.com’un sıra dışı oyunlarına bir yenisini daha ekleyeceğimiz bu 3d oyunumuzda, spor dalları arasında her zaman en heyecanlı müsabakarlın ve çekişmelerin yaşandığı tenis oyunu oynayacaksınız. Yalnız bu tenis oyunumuzda, tenis sporunda kullanılan raketlerin yerine terlik kullanılacaktır. Oyunumuzun adı olan Terlik Tenisi zaten oyunun formatını az çok anlatmaktadır diyor ve Terlik Tenisi oyununda atışlarınızı gerçekleştirmek için tenis sporcunuzu ”yön” tuşları ile tenis sahasında yönlendirecek, ”s” tuşu ile terliğinizi tutarak tenis topuna vuracaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık