Terzi Dükkanı

Terzi Dükkanı

Terzi dükkanı isimli yeni oyunumuzda yeni bir iş yeri açmak isteyen genç arkadaşımız için dükkanı yeni terzi eşyaları ile doldurmaya çalışıyoruz. Önce bir personel bir dikiş makinesi ile dükkanı açıp daha sonra müşteriler den kazandığımız paralar ile yeni eşyalar satın alarak daha çok müşteriye hizmet vermeye çalışıyoruz. Dükkanınıza gelen müşterilerinizin istediği kumaşları dikecek ve paralar kazanacak böylece terzi dükkanınızı çok daha gelişmiş bir hale getirebileceksiniz. Çok keyifli yeni terzi dükkanı oyunu mause ile kolayca oynanılan eğlenceli bir kız oyunu iyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık