Tır Yarışı

Tır Yarışı

Birbirinden hızlı olan ve sana meydan okuyan tır sürücüsü olan rakiplerinin yarış isteğini kabul ederek sende tırların yarışacağı piste inmek ister misin? Oyuna başladıktan sonra kontrol edeceğin tır ile zorlu yarış parkurunu 1. olarak tamamlaman gerekiyor. Eğer bunu başarabilirsen sonraki bölümleride oynama şansını bulacaksın ve daha fazla bölüm oynayarak tır yarışlarında sana meydan okuyan tüm rakiplerini yenebileceksin. 8 turdan oluşan 1. bölümü başarıyla tamamladıktan sonra eğer yarışın galibi sen olursan diğer bölümleride oynama hakkı kazanacaksın. Bölümlerle oynanan bu tır yarışında oyunun zorluk derecesi gittikçe artacağı için daha zorlu rakipler ve daha zorlu parkurlarda yarışacaksın. Bu sebeple sonraki bölümleri oynamak için bütün tır yarışlarından galip gelmen gerekiyor.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık