Tom Ayağını Yaralıyor

Tom Ayağını Yaralıyor

Biz kaç kere dedik, koşmak konuşmak kadar kolay değildir diye ama dinletemedik ve sonunda olan oldu. Ne mi oldu? Tom sokakta koşarken bir anda taşa takılıp yere düştü ve ayağını yaraladı. Ee biz demiştik diyor ve sizleri Tom Ayağını Yaralıyor oyununa davet ederek, Tom’a hemen yardımcı olmanızı istiyoruz. Tom’a yardım etmek isteyen mexoyun.com üyelerinin Tom Ayağını Yaralıyor oyunundaki amaçları, bir an önce Tom’un ayağındaki yaraları tedavi etmek olacaktır. Tom ayağını yaraladı ise bizlere de tedavi etmek düşer diyor ve ”mouse”yi elimize aldığımız gibi oyuna başlıyoruz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık