Tom Pasta Yapıyor

Tom Pasta Yapıyor

Tom Pasta Yapıyor oyunu ile harika bir yemek yapma oyunu karşınızda. Daha önce sesinizi taklit eden versiyonlarını sitemize eklediğimiz Talking Tom bu defa mutfakta maharetlerini gösteriyor ve pasta yapıyor, ekran içerisinde yer alan birbirinden lezzetli malzemeleri biraraya getirerek Tom’un pasta yapmasına yardımcı olun. Öncelikle malzemeleri bulup biraraya getirin, daha sonra verilen sürede doğru malzemeleri kullanarak karıştırın ve pasta için hamuru hazırlayın. En başa dönmemek için doğru sıralamaya göre oyunu oynamaya çalışın, çok keyifli bir kız oyunu olan Tom Pasta Yapıyor şimdi mexoyun.com farklı ile sitemizde hemen oynamaya başlayabilirsiniz.tom,

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık