Topun Başında Ben10

Topun Başında Ben10

Sevilen kahraman Ben10, bu oyunda karşımıza futbolcu olarak çıkıyor. Dünya kupası modundaki oyunda Ben10 ile bir takım seçiyorsunuz ve topun başına geçiyorsunuz. Penaltı şeklinde oynanan maçlarda gol atarsanız bir üst tura çıkıyorsunuz, golü kaçırırsanız eleniyorsunuz. Sıfır hata ile oynamanız, yani dikkatli bir şekilde şut çekmeniz gerekiyor. Kaçıracağınız bir gol, sizi kupa dışına itecektir. Penaltıyı kullanacağınız esnada alt tarafta beliren seçenekler ile birincisinde şutu çekeceğiniz yönü, ikincisi ile yüksekliği, üçüncüsü ile falsoyu, dördüncüsü ile de şut gücünü fare ile ayarlıyorsunuz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık