TOST DÜKKANI

TOST DÜKKANI

Mexoyun yine sizin karşınıza süper eğlenceli bir oyunla geliyor. Tost Dükkanı! Dostumuz Papa ile verilen siparişleri doğru tamamlamalısınız ve müşterileri memnun etmelisiniz. Tost Dükkanı fare ile oynanmaktadır. Farenizin sol tuşunu kullanarak dükkana gelen müşterilerin siparişlerini hazırlayın. Tost ekmeğini ve içindeki malzemeleri özenle yerleştirin, sosları ve malzemeleri doğru şekilde ayarlayın. Tost ekmeğini siparişteki gibi kızartın, yanında vereceğiniz patates kızartmasının ek malzemelerini hazırlayın ve müşterileri memnun ederek bol miktarda bahşiş kazanmaya çalışın. Haydi, Türkiye’nin en güzel oyunlarının olduğu mexoyun farkı ile siz de bu oyununu oynayın. İyi eğlenceler!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık