Tost vs Simit

Tost vs Simit

En çok sevdiğimiz iki yiyecek bu oyunda düşman durumunda. Siz bir tost oluyorsunuz ve dev bir simit ile mücadele etmeye çalışıyorsunuz. Tabi bu pekte kolay bir iş değil. Simit sizin neredeyse 5 katınız ve çok hızlı hareket ediyor. Aynı zamanda küçük simitleri üzerinize gönderip sizi etkisiz hale getirebiliyor. Küçük simitler geldiği zaman zıplayıp kurtulacak veya yakalanırsanız ard arda ileri geri yön tuşuna basarak simitten kurtulacaksınız.Dev simiti yok etmek içinse A tuşunu kullanarak yumruk atacak ve sürekli yön değiştirip o sizi yenmeden siz onu yenmeye çalışacaksınız.

Çok keyifli yeni oyunumuz Tost vs Simit keyifli olduğu kadar zor da bir oyun bu yüzden çok dikkatli olmanız ve hamlelerinizi de dikkatli yapmanız gerekiyor. Eğer küçük simitlerin üstesinden gelmeyi başarabilirseniz büyük simiti de bir şekilde yumruklarınız ile yok edebilirseniz yeni bir maceraya başlayacaksınız. Yeni bölüm daha zorlu olsa da oyunun verdiği keyif gerçekten harika. Mutlaka oynamanızı tavsiye ediyor ve mexoyun.com olarak iyi eğlenceler diliyoruz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık