Traktör Park Etme

Traktör Park Etme

Park etme kategorisinde yer alan bu eğlenceli ve zorlu oyunda göreviniz traktörü park etmek olacak. Önce tarlayıcı düzgün bir şekilde sürüp ekin, daha sonra ise yön tuşları ile mavi traktörü park etme noktasına götürün ilerlerken boşluk tuşuna basarak aracın hızını yavaşlatabilir veya tamamen durdurabilirsiniz. İlk bölümü başarı ile tamamladıktan sonra yeni bölümlerde oyuna başlayabilir ve kazandığınız puanlar ile traktöre yeni özellikler ekleyerek geliştirebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık