Uçak Yarışı 2

Uçak Yarışı 2

Uçak yarışı oyunları zorlu etapları ve maceraları ile seni bekliyor. 8 bölümden oluşan uçak yarışı 2 oyununda yüksek puan toplayın ve jüri’den yüksek puanlar alarak yeni bölümlerde oynamaya hak kazanın, uçağı hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanın köprüye gelince X tuşuna basarak hızı artırın ve iyi bir uçuş yaparak jüriyi etkilemeye çalışın. Hem topladığınız altınlar, hemde jüriden alacağınız puanlar ile ilerki bölümlerde basit uçağınızı Dev ve etkileyici bir Ejderhaya dönüştürebilirsiniz, iyi eğlenceler

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık