Usta Soyguncular

Usta Soyguncular

Usta Soyguncular olan çılgın ikili bölümlerde ulaşılması zor olan taraflardaki para keselerini alarak izlerini kaybettirmeye çalışıyorlar. Oyuna başladıktan sonra dilediğin bir kişi ile oyunu oynayabilir ve ya tek başına iki karekteride kontrol edebilirsin. Oyunda oldukça hırçın olan köpeği kontrol ederek bölümlerde karşına çıkacak olan insanları korkutmayı başararak diğer karekter ile de paraları toplayabilirsin. Bazı kısımlar kapalı olduğu için bu kısımları ancak yuvarlak butonlara bastığın zaman açabilirsin. Böylece para keselerini alabilmen için önünde hiçbir engel olmayacaktır ve sende rahatlıkla paraları alarak bölümleri tamamlayabileceksin. Bölümlerle oynanan bu oyunda her bölümde farklı görevler yaparak paraları toplamaya çalışacaksın ve kazandığın paralar ile şehrin en ünlü soyguncusu olma ünvanını kazanabileceksin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık