Uykuda Yaramazlık

Uykuda Yaramazlık

Kız oyunları arasında yer alan bu sevimli oyunumuz ile keyifli dakikalar geçirip eğleneceksiniz. Çocuklar erken yatmayı çok fazla sevmezler ama büyüyüp gelişmeleri için uyku şarttır o yüzden minikler erken uyumak durumundadırlar. Bu oyunda ise sevimli bir kızın erken yatmaktan sıkıldığı için annesi gittikten sonra yaptıklarını göreceksiniz.Öncelikle oyuna başlayıp daha sonra yüklenmesini bekleyip start butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Daha sonra sol tarafta bulunan menü içerisindeki seçenekleri kullanarak sevimli kızın yaramazlıklarını başarı ile yapmasını sağlayıp keyifli dakikalar geçirmesine yardımcı oluyoruz. Ama yapması gerekenleri hızlı bir şekilde yapmaz ise oyun sonlanır ve heran annesine yakalabilir bu yüzden dikkatli bir şekilde oyunu oynayıp gerektiği yerde minik kızın yeniden uyumasını sağlamamız gerekiyor. Keyifli bir oyun olan Uykuda yaramazlık oyunu ile harika bir oyun tadını yaşayacak ve çok eğleneceksiniz iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık