Uzayda Yarış

Uzayda Yarış

Gelecekteki dünyada geçen bu oyunumuzda fantastik bir uzay yarışı sizleri bekliyor.Birincilik için kıyasıya yarışmak için öncelikle açılan ekrandan 4 uzay aracı sürücüsünden bir tanesini seçin, Martin, Bernarde, Estelle ve Ray isimli yarışmacılardan bir tanesini seçtikten sonra “NEXT” tuşuna basın ve oyun zorluğunu “Easy, Medium veya Hard” yani Kolay, Normal ve Zor seçimlerinden bir tanesini yapın. Oyun tuşları alanını Next diyerek geçin ve Uzay yarış aracınızın seçimini yapın gelecek olan ekranda ise ilk olarak oyunun size verdiği etapta yarışabilir, daha sonra yeni bölümler açarak farklı alanlarda yarışabilirsiniz, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık