Uzaylı Avı

Uzaylı Avı

Hep beraber şehire inmeyi planlayan uzaylıları avlamaya var mısın? Angry Birds tarzındaki bu oyuna başladıktan sonra uzaylıları atacağın bombalar ile öldürmen gerekmektedir. Bombayı fırlattıktan sonra yere düşmesiyle birkaç saniye içerisinde patlayacaktır. Bu sebeple uzaylılara atacağın bombaların hızını ve yönünü iyi ayarlayarak atışlarını yapman gerekmektedir. Uzaylıları öldürmen için atacağın bombaların sayısı sınırlı olduğu için bombaları fırlatırken oldukça dikkatli olman gerekmektedir. Eğer uzaylılara attığın bombalarda başarılı olursan bölümleri 3 yıldız ile tamamlayabilirsin. 3 yıldız ile bölümleri geçebilmen için uzaylılara az sayıda bomba atarak onları yok edebilir ve bölümleri tamamlayabilirsin. Bölümlerle oynanan uzaylı avı adlı oyunda bölümlerdeki tüm uzaylıları öldürdükten sonra diğer levelleri oynayama fırsatını bulabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık