Uzun Otobüs Park Etme

Uzun Otobüs Park Etme

Normal otobüslere göre daha zor bir kullanıma sahip olan uzun otobüsleri, park etmek de bir hayli zordur. Arka kısmı da düzgün bir şekilde, bir yere çarpmadan park etmek gerekir. Bu oyun, park etme oyunlarını seven ancak biraz daha zor bir halini arayanlar için müthiş bir seçim. Uzun otobüsü, klavyenizdeki yön tuşlarını ve boşluk tuşunu kullanarak belirtilen alana park edin. Bir yere çarpmamaya dikkat edin, iyi oyunlar!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık