Vadi Savunma

Vadi Savunma

Tamamen sizlerin kontrolü altında olacak askeri birliklerinizi, sizin sınırlarınız içerisinde olan vadiye öyle bir yerleştireceksiniz ki, uçan kuştan haberleri olacak ve hiç bir düşman kuvvetinin vadi içerisinde geçmelerine izin vermeyecek. Stratejik hamleleri ne kadar doğru ve zamanında yaparsanız, savaş mücadelesi içerisinde o kadar fazla başarılı olur ve düşman güçlerine yenilmez olduğunuzu kanıtlarsınız. Vadi Savunma serüveni içerisinde birbirinden farklı stratejik hamleler yapacak ve bu hamlelerde her zaman hedefiniz başarı olacaktır. Bu başarıyı yakalamak için de, oyun süresince yapacağınız ataklarda ve vadi korunma sürecinde ”mouse” ile strateji oyunundaki kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık