Yanardağ Tapınağı

Yanardağ Tapınağı

Tapınakta bulunan değerli eşyaları elde etmek için giden adam beklenmedik bir sürprizle karşılaştı ve tapınak birden yanardağa dönüştü. Canını çok seven ve ateşten çok korkan adam bir an önce yanardağ tapınağından çıkmak ve eski hayatına geri dönmek istiyor. Mahsur kalan bu keşif meraklısı adama yardımcı olarak yanardağ tapınağından kurtulmasını sağlayabilir misin? Oyuna başladıktan sonra keşife çıkan adamın yanında bulunan güçlü ipleri yukarıya doğru atarak yanardağın ateşinden uzak durmaya çalışacaksın. Alt taraflar alev topuna döndüğü için oyundaki ipi yukarıya doğru atarak ilerlemeye başlayabilir ve bu şekilde yanardağdan kurtulabilirsin. Eğer yanardağdan kurtulmayı başarabilirsen keşif meraklısı adam ateşten kurtardığın için sana minnettar kalacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık