Yardım!

Sık Sorulan Sorular

Soru : Mexoyun.com ücretli bir servismi?

Cevap : Mex oyun içerisinde yer alan oyunların tamamı ücretsiz, üreticilerinin paylaşılmasına izin verdiği oyunlardır. Mex oyun oynadığınız oyunlar ve geçirdiğiniz süre için sizden hiçbir ücret talep etmez! Soru : Oyunlarımı nasıl oynayabilirim? Cevap : Oyuna detay sayfasında oyunların nasıl oynandığı hakkında mutlaka icon veya yazı ile bildirin yapılır, ayriyeten video ile oyun nasıl oynanır anlatılır. Soru : Flash oyunlar açılmıyor? Cevap : Flash ile geliştirilen oyunları oynayabilmeniz için bilgisayarınızda Flash Player adlı programın kurulu olması gerekiyor. Bilgisayarınız eski bir bilgisayar ise el ile kurmanız gerekebilir, Flash Player´i buradan indirebilir kolayca kurulum yapıp, keyifle oyunları oynayabilirsiniz. Soru : 3d oyunlar açılmıyor? Cevap : Sitemizde yer alan 3D oyunlar unity ile geliştirilmiştir, bu yüzden oyunları oynayabilmeniz için 3D Shockwave eklentisi ve Unity 3D eklentisi bilgisayarınızda kurulu olması gerekir.Kurulum yaptıktan sonra bu sitede herzaman izin ver seçeneğini tıklayıp sorunsuz herzaman 3D oyunlar oynayabilirsiniz. Soru : Bazı oyunlar ısrarla açılmıyor neden olabilir? Cevap : Sitemizdeki oyunların tamamı sürekli kontrol ediliyor bu yüzden oyunların bozuk olma ihtimali çok düşük, ama gözümüzden kaçmış olabilir bu yüzden oyun açılmayabilir bu durumda hemen oyun altında yer alan #Hata Bildir butonu‘na tıklayarak bize çalışmayan oyunları bildirebilirsiniz.Bunun dışında bilgisayarınızdaki eklentiler bozulmuş olabilir bu durumda yapmanız gereken sırası ile şöyledir ; Shockwave eklentiniz hasar görmüş olabilir. Yapmanız gerekenler alternatifleriyle;

  • # Kullandığınız browser (Tarayıcı) yı komple kapatıp tekrar açıp deneyin.
  • # İnternet önbelleğini temizleyip tekrar deneyin.
  • # Kullandığınız Shockwave eklentisi güncel olmayabilir.
  • # Kullandığınız browser JavaScript özelliği kapatılmış olabilir.

Soru : Bazı oyunlar çok yavaş açılıyor? Cevap : Oyunun yavaş açılmasının nedenleri;

  • Oyun yüklenmesi en önemli olarak kullandığınız internet hızına bağlı olarak değişir.
  • Oyun serverinin internet hızına göre değişir. Anlık sorunlardan dolayı yükleme hızı düşebilir veya kapanabilir.

Soru : Oyunları Oyun Listeme Nasıl Ekleyebilirim? Cevap : Sitemizde yer alan oyunları dilerseniz daha sonra tekrar oynayabilirsiniz. Bunun için “Oyun Listeme Ekle” butonunu kullanmanız yeterlidir.Bu Buton oyun detay sayfası ve oyun sayfasında + işareti şeklinde bir buton bulunmaktadır. Soru : Yazdığım Yorumlar Neden Çıkmıyor? Cevap : Sitemizdeki her oyuna elbette yorum yapabilirsiniz, ama sitemizdeki yorumlar editör onaylıdır. Hakaret, kötü söz ve küçük düşürücü cümleler içeren hiçbir yorum editörlerimiz tarafından onaylanmaz.Bunların dışındaki yorumlar yoğunluğa bağlı gecikmelerin dışında hemen onaylanır. Soru : Daha Farklı Sorularım Var! Cevap : Sitemiz hakkında sormak istediğiniz herşey için info@mexoyun.com mail adresinden bize istek, öneri, tebrik gibi mesajları iletebilirsiniz.

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık