Yarış Ve Kazan

Yarış Ve Kazan

Son model araçların bulunduğu ve süper bir yarış parkurunda rakipleriniz ile uzun soluklu bir yarış için yapmanız gereken oyuna giriş yaparak yarışa başlamanızdır. Yarış Ve Kazan oyunu başlangıcında size verilecek son derece hızlı aracınız ile hiçbir yere çarpmadan rakiplerinizi geçmeniz gerekmektedir. Aracınızın kontrolü son derece zor olacağından oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Özellikle virajlarda hız kesmeli ve düzlüğe çıktıktan sonra hızınızı artırmalısınız. Yarış Ve Kazan oyunu boyunca aracınızın kontrolünü ”yön” tuşları ile sağlayacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık