Yıldız Savaşları Akademisi

Yıldız Savaşları Akademisi

Onlarca eğitim parkurlarının olduğu ve Yıldız Savaşçılarının eğitim akademisi olarak konu alınan bu 3d oyunumuzu yüklerken biraz uzun zaman alacaktır. Fakat bu beklemenizin karşılığını oyuna girdiğinizde fazlası ile alacaksınız. Çünkü son zamanların en iyi görsel performansına sahip olan bu oyunumuzdaki amacınız, sizlere gösterilen eğitim parkurlarında yarışmak ve tüm parkurları başarılı bir şekilde bitirmek olacaktır. Birçok savaşçı ve silaha sahip olacağınız bu oyunumuzdaki kontroller ”w,s,a,d” tuşları ve ”mouse” ile sağlanmaktadır. Evet arkadaşlar şimdi Yıldız Savaşçılarının eğitim akademisinde macera ve aksiyonu yaşamak istiyorsanız, bir an önce bu 3d oyunumuzdaki yerinizi almalı ve tüm görevleri başarılı bir şekilde yerine getirerek akademiden diplomanızı almalısınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık