Yüksek Hızlı Yarış 2

Yüksek Hızlı Yarış 2

Yüksek Hızlı Yarış oyunlarının ikinci serisi olan bu oyunumuzda, oyunumuzun adı gibi yüksek kalitede bir 3D araba oyunu, oyun severleri beklemektedir. Yüksek Hızlı Yarış 2 oyununda, ekranın sağ alt bölgesinde bulunan ”play” yazısına tıkladıktan sonra ”level 1” seçeneğini işaretleyecek ve diğer levellere geçmek için yer aldığınız bölümde birinciliği kimseye kaptırmadan yarışı birinci bitirmelisiniz. Yüksek Hızlı Yarış 2 oyununda bölüm seçiminden sonra araç seçimi için mexoyun.com’un özel araba garajına giriş yapacak ve aracınızı seçtikten sonra ”race” diyerek yarışa alanına bomba gibi bir giriş yaparak yarış hakeminin çalacağı düdükle büyük yarış başlayacak ve sizler ”yön” ve ”boşluk” tuşunu kullanarak Yüksek Hızlı Yarış 2 oyununu oynayacak ve farklı yarışlara katılmak için yer aldığınız yarışlarda hedefiniz her zaman birincilik olacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık