Zombi Baskını

Zombi Baskını

Etrafta yayılan haberler, bazı zombi gruplarının yaşadığınız kasabaya gece yarısı geldikleri ve etrafa zarar verdikten sonra kaçıp gittikleri yönündedir. Tamamen asparagas bir haber olarak gördüğünüz bu konu, bir gece yarısı karşınıza gerçek olarak çıkar ve işte oyunumuz bu dakikadan itibaren başlar. Zombi Baskını oyunu içerisinde, karakterinizi mouse ile kontrol edecek ve ateş etmek için yine mouse yi kullanabileceksiniz. Zombiler ile savaş esnasında merminiz bittiği anda ekranın alt bölümünde beliren RELOAD yazısının üzerine tıkladığınızda, şarjörünüzü doldurabilirsiniz. Zombi Baskını yapmak için tüm kahraman savaşçıları bu zorlu zombi oyununa bekliyor ve oyun süresince yapacağınız operasyonlar ile zombilerin sonunu getirmelisiz diyerek Zombi Baskı oyununu başlatıyoruz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık