Zombi Bombala

Zombi Bombala

Harika bir zombi aksiyon türü oyun olan Zombi Bombala artık sitemizde. Bu yeni oyunda arabanın benzinini doldurup zombileri ezene kadar üzerinize gelen zombilere bombaları atmanız gerekecek. İki ekran şeklinde açılan oyunu oynamak için Alt kısımda yer alan renkli balonlar’dan aynı renkte olan en az 3 tanesini bir araya getirecek ve zombileri bombalayarak öldüreceksiniz.Hızlı olduğunuz takdirde zombiler size yaklaşamadan arabaya benzin doldurup onları ezebilir ve yeni bölümlere ulalabilirsiniz. Fare yardımı ile oynanan oyunda ileriki seviyelerde kazandığınız puanlar ile yeni arabalar alabilir veya daha fazla ekipmana sahip olarak en iyi derecede oyunu tamamlayabilirsiniz, iyi eğlenceler oyuncular

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık