Zombi Ezici Kamyon

Zombi Ezici Kamyon

Zombi ezmek için piste inen dev tekerlere sahip kamyon arabanın içerisinde pusuya yatmış olan zombileri ezmeye çalışıyor. Oyuna başladıktan sonra zorlu parkurlarda kaza yapmadan tüm zombilerin bulunduğu arabaları ezmeye çalışacaksın. Parkur oldukça zorlu olduğu için koca tekerlere sahip olan kamyon ile kaza yapma riskinde bulunmaktadır. Bu yüzden dikkatli bir sürüş yaparak sadece zombilere odaklanabilir ve hepsini birer birer ezebilirsin. Kamyonunu daha da hızlandırmak istediğin zamanlarda nitro özelliğini aktif ederek nitro ile tüm zombileri ezebilirsin. Böylece zombilerin üzerinden daha hızlı geçtiğin için ezilmeleride bir o kadar kolay olacaktır. Ayrıca oyunda öldürmeyi başardığın her zombi için puan kazanarak görevleri en yüksek puanlarla tamamlamaya çalışacaksın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık