Zombi Ezme

Zombi Ezme

En çok aranan ve oynanan oyunlardan bir tanesi olan Zombi ezme yeni oyunu sitemizde, bu defa arabaya yeni özellikler ekleyebilir, güçlü motorlarla birbirinden farklı yeni bölümlerin kapısını açabilirsin.Yapman gereken öncelikle yakıt alıp motoru güçlendirmek bunun için birkaç defa aynı kısımda oynayın ve puan kazanın daha sonra kazandığınız puanlar ile arabaya benzin alın ve daha uzun yol giderek daha fazla puan kazanın.Sonrasında arabanızı yükseltin ve en güzel bölümleri oynayıp oyunu siz kazanın, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık