Zombi Ordusu

Zombi Ordusu

Zombi ordularının saklandığı eve baskın yaparak bütün zombileri yok etmek ister misin? Birbirinden tehlikeli zombiler oyundaki büyücü adamdan korktukları için evden çıkmaya cesaret edemiyor. Bunu fırsat bilerek büyücü adamın kontrol etmen ve büyücü adamın yeteneklerinden faydalanarak evin içerisindeki tüm zombileri yok etmeye çalışman gerek. Oyuna başladıktan sonra boş arsada tam ortada bulunan eve seri şekilde tıklayarak büyücünün yaptığı büyülerle evi ortadan kaldırabilirsin. Böylece zombilerin bulunduğu ev yapılan büyü sayesinde küle dönecek ve diğer zombi evleri karşına çıkacak. Bölümlerle oynanan zombi ordusu adlı oyunda başarılı olduğun sürece level atlayacaksın. Levelleri geçebilmenin tek çaresi ise zombi evlerini büyü yaparak yok etmek olacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık