Zombi Saldırısı

Zombi Saldırısı

Zombi saldırısı oyununda amacımız büyük bir patlama sonucu ortaya çıkan zehirli bir gaz yüzünden insanlar ölmektedir. Fakat sadece ölmekle kalmayıp öldükten sonra tekrardan dirilerek bu sefer hiç ölmemek kaydıyla insanlara saldırmaya başlamışlardır. İlk başlarda bu saldırılarla başa çıkılamamış fakat ilerleyen zamanlarda kontrol az da olsa insanlara geçmiştir. Şimdi bu zombilerin tamamen ortadan kaldırılması gerekmektedir. Kahramanımızda bu iş için gönüllü olur ve bütün insanların güvenliği için zombileri yok etmeye karar verir. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık