Zombi Şehri Koruyucusu

Zombi Şehri Koruyucusu

Korkunç zombileri dünyadan temizlemek için verilen zorlu bir göreve başlamaya hazır mısın? Şehri tüm zombilerden temizlemek için silahlarını kullanacak ve hızla üzerine gelen zombilere nişan alarak sırası ile yok etmeye çalışacaksınız. Oyunumuz yüklendikten sonra online modu veya lokal modunu seçerek giriş yapın daha sonra ise bir deneme oyunundan sonra göreve başlayın. Göreviniz sırasında üst ok ve alt ok tuşunu kullanarak hareket edecek Z veya Boşluk tuşu ile ateş edeceksiniz. Oyun içinde gelen ekstraları almak için mouse kullanabilir heyecanlı oyunda yeni yükseltmeler yaparak yeni bölümde oynama şansını kazanabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık