Zombi Yolu

Zombi Yolu

Şehri istila edebilmek için sayıları gittikçe artan ve büyük bir tehlike oluşturan zombilerin bir an önce durdurulmaları gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra sürekli hareket halinde olan ağırlık malzemelerini şehirdeki zombilerin kafasına düşürerek onları bu şekilde ezmeyi başarabilirsin. Bölümlerle oynanan bu zombi öldürme oyununda başarılı olursan eğer ileri bölümlerde işin daha zorlaşacaktır ve sayıları oldukça artmış olan zombilerle mücadele edeceksin. Bu yüzden ağırlık malzemelerini zombilerin kafasına denk getirmeye özen göstererek şehirdeki tüm zombileri bu yöntem ile ezebilirsin. Ağır topların sayısı her bölümde kısıtlı olacağı için zombilere atacağın ağır malzemelerin yönünü iyi şekilde belirlemen gerekmektedir. Ayrıca bölümlerdeki yıldızlarıda toplayarak zombileri öldürürken bir yandan da yıldızları toplayabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık