Zombi Tankı

Zombi Tankı

Her yeri istila eden zombilerden dünyayı kurtarmak senin elinde. Zombi oyunları kategorisinde yer alan yeni oyunumuz Zombi Tankı ile heyecan başlıyor.Oyunda zombilerin saldırısına uğrayan şehri kurtarmak için onları öldürmeye çalışacaksınız ve bunun için zombi tankı kullanacaksınız. Tank ile yola çıkıp önünüze gelen tüm zombileri ezecek ve onların yok olmasını sağlayacaksınız. Güçlü ve daha fazla zombi ile karşılaştığınızda X tuşuna basarak ateş edebilir ve tüm zombileri kolayca yok edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık